KONST / Litografier / Färglitografi 11966277
nr 1196 6277
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. 245/260, signerad -62, dedikerad. Motivet: 24x35
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:30:07
100 kr
200 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson